777`nci Anayasa

Aşağa gitmek

777`nci Anayasa

Mesaj  Admin Bir Ptsi Tem. 28, 2008 6:12 pm

777`nci Anayasa kuralları ve cezaları.
Üyelerle ilgili.

1.Forumumuzda dini ve bilimsel yazılar yazılabilir. Forumumuz herhangi bir dijital TV şifre kırmak, key verme sitesi değildir. Forumumuzda müstehcen yazılar yazmak müstehcen resimler vermek yada bunlara benzer link vermek kesinlikle yasaktır. Aksini yapanlar, derhal, uygun görülen mahkemede yargılanacak.

2.Forum katılımcıları yeni bir konu başlığı açmadan önce o konunun forumda mevcut olup olmadığını kontrol etmeliler. Bunun için forumun arama özelliği kullanılabilir. Aynı isimli veya aynı tartışmaları içeren konular açılamaz. Açıldığı takdirde forum yetkilisi tarafından AÇIKLAMA YAPILMAKSIZIN silinebilir.

3.Yöneticiler her yazılan mesajı göremeyebilirler. Yöneticilerden önce uygunsuz bir mesajla, linkle, veya görsel konuyla karşılaştığınızda, lütfen o bölümden sorumlu yöneticilere bildiriniz.

4.Mesaj yazarken büyük harf kullanmak bağırmak anlamına geleceği için kesinlikle büyük harf kullanarak yazmayınız. Konu başlıklarını konunun içeriğini ifade eden şekilde seçmeniz gerekiyor. Konu ile alakalı olmayan başlıklar silinebilir. Buna yapılan itirazlar gözönüne alınmaz.

5.Foruma yazılacak konular ilgili konu başlıkları altına yazılmalıdır. Buna, özellikle, dikkat etmenizi rica ediyoruz. Aksi takdirde konu, yetkili(ler) tarafından ait olduğu başlığa taşınabilir.

6.Üye olurken ahlaksız isim seçmek, imzalara siyasi amaçlı yazılar, reklam yapmak yasaktır. Resim olarak kesinlikle açık, ya da politika ilgili bir resim olmamalı ve kesinlikle bir partinin simgesi olan logolar kullanılmamalıdır. Aksi halde, ilk defa yapmış olsanız bile, size karşı uygun görülen şekilde dava açıla ve üyeliğinize son verilebilir.

7.Foruma uzun süre girmeyip herhangi bir konuda mesaj yazmayanların üyelikleri silinebilir. Bunda itiraz hakkınız yoktur.

8.Yöneticiler yazılan yazının konusuyla ilgili olmayan bir bölümde yazıldığına karar verirlerse yazıyı uygun bölüme aktarır, veya silebilirler. Bu nedenle itiraz türü yazıların da silinmesi, veya cevaplandırılması yönetici yetkisindedir.

9.Aynı kişi birden fazla rumuz veya isimle, farklı kişilermiş gibi aynı konuda görüş belirtemez.Forum yönetimi tarafından tespit edilmesi durumunda, kişi hakkında "777`nci Ağır Ceza Mahkemesi"nde dava açılabilir.Yine buna bağlı olarak aynı kişinin birden fazla e-mail adresi ile başvurarak farklı isimler ile yazdığının tespit edilmesi durumunda "777`nci Ağır Ceza Mahkemesi"nde dava açılabilir.

10.Bu board gönüllü ve amatör katılım anlayışıyla fikir alış-verişinde bulunulması, dostluk, kardeşlik, dini ve forum kapsamına ait olan sohbetlerin yapilabileceği bir mekan olması için kurulmuştur. Amaç dışı kullanılmaması gerekmektedir ve aynı zamanda yasaktır. Aksi takdirde, kişi hakkında "777`nci Ağır Ceza Mahkemesi"nde dava açılabilir.

11.Forumun işleyiş ve kuralları konusunda katılımcıları bilgilendirmek forumun veya moderatörlerin görevi değildir. Katılımcılar bu kuralları okuyup uymak zorundadır. Mahkeme sırasında kişi bilgilenmediğini mazeret olarak söylerse, bu mazeret kabuledilmeyecek ve AÇIKLAMA YAPILMAKSIZIN engellenecek.

12.Başta PARAPSİKOLOJİ.forumotion.com olmak üzere, hiç bir forum hakkında karalayıcı, yöneticilerini küçük düşürücü, aşağılayıcı kelimeler kullanılamaz. Böyle bir yanılgıya düşen üyeler hakkında "777`nci Ağır Ceza Mahkemesi"nde dava açılabilir!

13.Bu forumda saygısızlığa yer yok. Başka bir üye için ağza alınmayacak laflar, ya da, aşağılayıcı cümleler kullanan, ya da, forumun huzurunu her türlü kaçırmak isteyen kullanıcılar hakkında derhal 1`inci ihtar verilir, aynı hatayı ikinci defa yaptığında, derhal kişi hakkında "Mahkeme Salonu"nda, aşağılanan üye(ler), veya yönetici(ler) tarafından dava açılabilir.

14.Dini kısımda bilmek ve öğrenmek isteyen üyelerimiz için gerekli her şey mevcuttur. Ancak forumumuzun bu hizmetini kötüye kullanmak isteyen ve din bölümünde herhangi bir dini karalayıcı, aşağılayıcı yazılar yazılamaz, yazılması da, son derece sakıncalı ve yasaktır. Bir üye orada bir soru sorarsa, bilgi sahibi kardeşlerimiz, derhal, yardımına koşabilirler. Ama, kesinlikle, açtığı konu hakkında üyemizin kişiliğini ve dini bilgisini onu rencide edecek şekilde eleştiremezler. Aksi takdirde, rencide edilen taraf(lar), veya yönetici(ler) tarafından "Mahkeme Salonu"nda dava açılabilir.

15.777`nci Anayasa`yı ağır şekilde çeyneyen üyenin foruma yazı yazması engellenecektir. Bu işlem ihtar verilmeden de yapılabılır.

16.777`nci Anayasa Admin tarafından her zaman değiştirebilir ve değiştikten sonra hemen geçerlidir. "O zaman öyle bir kural yoktu" diye itiraz edilemez.

17.Foruma üye olan her üye, "Üyelerle ilgili" kuralları tamamen okumuş ve kabul etmiş sayılacağından, sonradan "bilmiyordum", ya da, "görmedim", gibi bir beyanat kabul edilmez.

18.777`nci Anayasa formu kapsamında KUTSALDIR!!!.

_________________
Üyeye zarar gelmez, ADMİN kızmadıkça! ADMİN kızmaz, üye azmadıkça!!!
avatar
Admin
Admin

Mesaj Sayısı : 160
Kayıt tarihi : 22/07/08

Kullanıcı profilini gör http://parapsikoloji.benimforum.net

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Sayfa başına dön


 
Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz