parapsikoloji.forum777.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kaşık bükme.

Kaşık bükme. Empty Kaşık bükme.

Mesaj  Admin Salı Ağus. 05, 2008 7:41 pm

Merhaba arkadaşlar.Elbette herkesin kendisine göre yöntemleri ve teknikleri vardır lakin bazı yöntem ve teknikler diğerlerine nazaran daha hızlı başarıya ulaştırırlar. İşte bende kendi tekniğimin bunlar arasında olduğuna inanıyorum. Bunu bir flash anlatımlı görsel bir ders olarak hazırlamayı düşünüyordum lakin işlerim sebebi ile fazla vakit bulamıyorum o yüzden tüm forum üyelerinden özür dilerim. Umarım bu yöntem sizler için faydalı olur. Şimdi kaşık bükme işlemimizin nasıl yapıldığına geçelim. Bunları size iki aşama olarak açıklayabilirim ;

1. Öncelikle rahat olduğunuz bir konuma geçin (bakın boş bir oda yada oturup bağdaş kurun falan demiyorum nasıl rahat ediyorsanız)

2. Bükme işlemi için kullanacağımız kaşığı elinize alın ve aşağıdaki videoda göstermiş olduğum tutuş şekli ile kaşığı tutun

Kaşığın Tutuluş Şeklini Gösteren Video

Alıntı:

Videoyu güzel bir şekilde çekemediğim için özür dilerim. Tek olduğumdan dolayı webcam i ağzımla tutmak zorunda kaldım

Videoda gördüğünüz şekilde kaşığı tuttuktan sonra sıra geldi işin en önemli noktasına! İmajinasyon…

Neyi/Nasıl İmajine Edeceğim ?

Bunun için size iki şık sunacağım. Bunu kendiniz de kolayınıza gelen bir biçimde değiştirebilirsiniz ama ben bunları kullanıyorum.

Alevli Eller Metodu: Kaşığı size gösterdiğim şekilde tutarken ellerinizin tamamen alev aldığını ve sürekli yandığını imajine edin. Ellerinizdeki o son derece yüksek ısının tüm kaşığa yayıldığını ve kaşığın eridiğini düşünün.

Alev Topları : Bu imajinasyon yöntemimde ise kollarınızın 30 cm ilerisinde alev alev yanan iki alev topu düşünün. Bu alev toplarından yüksek bir enerji direk kollarınıza ve kollarınızdan da ellerinize akıyor. O kadar yüksek ki ısıyı çok rahat hissedebiliyorsunuz. Bu büyük enerji akışı baş parmağınızdan kaşığın üzerine akıyor ve kaşık şuanda bir hamur durumunda. Elinizden aktı akacak. Hissedin oldukça net bir şekilde…

Ellerinizde ısıyı tam manası ile hissetmedikçe kaşığı bükmeye kalkmayın. Acele etmeyin! ve Rahat olun. Bunu herkes başaracak. Ben ikinci denememde bunu başardım. Buda sizler için bugün çektiğim bir video umarım beğenirsiniz…

Alıntı:

NOT: Bu konu çok önemli olduğu için üzerinde durmayı uygun görüyorum. Aslında bu konuda yazacaklarım çok ama affınıza sığınarak çok çok özet olarak geçeceğim. Varsayım… Hepimizin başarısızlığının tek ve yegane nedeni. “Acaba yapabilirmiyim? Ya Olmazsa! Ben yapamam ki! Kendime olan tüm güvenim biter! vs…bir sürü saçmalık” Sizi kısıtlayan ve benim tabirim ile beyninizi “KİLİT”leyen en büyük etken. Şunu çok iyi bilin, eğer beyninizden vehimi tam manası ile kaldırabilir ve şartlanmalarınızdan arınır iseniz su üzerinde yürümek veya uçmak, sizin için günlük doğal bir etken haline gelir. Çünkü beynimiz doğduğumuzdan bu yana çevremizin verdiği şartlanmalar ile şartlanır ve tamamen kilitli bir duruma dönüşür. Acaba kelimesini şuandan itibaren yok etmenizi istiyorum. Siz herşeysiniz ve içinizde tahmin bile edemeyeceğiniz bir define yatıyor. Önce onu çıkartıp daha sonra sandığı açmalısınız. Küreğiniz çaba, anahtarınızda sabırdır. Birşeyi dünyada bir kişi yapabiliyor ise, bunu herkes başarabilir. Çünkü herkes aynı beyin tasarımına ve sinir yapısına sahiptir. Bu bugün bilimsel olarak açıklanmış bir gerçek. Faydalı bir döküman oldu ise ne mutlu bana. Hepinize kolay gelsin…
Admin
Admin
Admin

https://parapsikoloji.benimforum.net