parapsikoloji.forum777.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Levitasyon yöntemi.

Levitasyon yöntemi. Empty Levitasyon yöntemi.

Mesaj  Admin Ptsi Ağus. 04, 2008 1:08 pm

Merhaba, arkadaşlar. Bu gün sizlerle tamamen kendime ait bir levitasyon tekniği paylaşıcam.
Eski okul kitaplarımı karıştırırken elime Fizika kitabı geçti ve orada böyle bir şey okudum;"Üzerinde yaşadığımız Yer küresi manyetik olarak negatif(-) , atmosferin üst tabakaları ise pozitif(+) elektronlarla yüklenmiştir. Bu sayede solunumumuzu sağlayan gazlar dünya "Hapisane"mizi terkedememektedir". Ben de bu bilgi üzerine bir teknik geliştirdim. Şimdi siz, aşağıdaki resimde insan bedeninin manyetik kutuplarını görüyorsunuz.
Levitasyon yöntemi. Manyeto1
Bu farklı kutuplar sayesinde insan Yere kilitli kalmadığı gibi(negatif;negatif(-;-) birbirini ittiği için), gravitasyon alanını da terketmemektedir(pozitif;negatif(+;-) birbirini cezdettiği için). Resimde de gördüğünüz gibi, bedenimizin sağ ve ön kısmı pozitif(+) (solaklar için sol ve arka kısım), sol ve arka kısmı negatif(-) (solaklar için sağ ve ön kısım), başımızın tepe kısmı ile bacaklarınızın arası nötrdür. Şimdi gelelim işin levitasyon kısmına. Önce sakinleşin ve "Sıfır duygu ve düşünce" moduna geçın("Sıfır duygu ve düşünce" için "Bilinç&Bilinçaltı"na gidin). Bunu yaptıktan sonra bir anlık bedeninizin kutuplarını düşünün. Şimdi bedeninizin tamamen negatif(-) olarak yüklendiyini hayaledin. Bunu hayaletmeniz ne kadar kuvvetli olursa başarma şansınız da bir o kadar çok olur. Bedeninizi negatif(-) olarak yükledikten sonra yukarıda bahsettiğimiz cezbetme ve itmenin şartlarını, yani negatif;negatif(-;-) birbirini ittiğini, pozitif;negatif(+;-) birbirini cezdettiğini düşünün. Yer ve siz (-;-) olduğunuzda Yer sizi havaya itiyor, atmosferin üst kısmı ve siz (+;-) olduğunuzdan o sizi yukarı çekiyor, işte olay bu kadar basit.

NOT; Bu teknikten telekinezi ve başka birçok psişik güçlerde de kullanabilirsiniz.
Admin
Admin
Admin

https://parapsikoloji.benimforum.net

- Similar topics