parapsikoloji.forum777.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Elektrokinezi teknikleri.

Elektrokinezi teknikleri. Empty Elektrokinezi teknikleri.

Mesaj  Admin Salı Ağus. 05, 2008 6:26 pm

Arkadaşlar size başlangıçtan şu ana kadar uyguladığım ve bir ustamın bana önerdiği elektrokinezi tekniklerimi paylaşmak istiyorum.

Teknik 1

Yapmanız gereken bir yere oturun yada uzanın ardından ellerinizi önünüze doğru uzatın ve elinizden geçen elektriği hissetmeye çalışın. Bu alıştırmayı biraz ilerledikten sonra tüm vücudunuzda elektriği hissetme çalışması ile birleştirin.Günde 20 dk kadar çalışmanız yeterli olucaktır.

Teknik 2

Teknik 1 de biraz ilerledikten sonra artık nesnelere üzerinde çalışmaya başlayabiliriz. İlk okulda yaptığımız ampul yakma çalışmasını biliyorsunuz sanırım. Hani bir devre kurarız sonra ampul ve anahtar ayarlarız. Hatırladığınızı düşünüyorum şimdi bu projeyi hazırlayın. Ampulunuze yanar hale getirin ve ellerinizdn birini sanki onu işaret edermiş gibi yaklaştırın ve ampulun voltajının düştüğüne konsantre olun. Bir süre sonra göreceksiniz ki ampulun voltajı düşecek. Bu egzersizin etkisini 2 hafta içinde görmeniz mümkün. Günde 20 dk yeterli.

ElektroBall Tekniği

Teknik 2'de ilerleme kaydettiğiniz zaman Elektro Ball oluşturma çalışması yapmaya başlayabilirsiniz. Elleriniz iki yana açın. Avuç içleriniz birbirlerine baksın. Ve ardından avucunuzun tam ortasında elektroball oluştuğuna konsantre olun. Bir süre sonra elleriniz birbirini itmeye başlıyacak ellerinizdeki elektriklenme artıcak. Eller arasındaki mesafe 5 - 10 cm arası olursa başlangıç için iyi olur.

Bu bilgi telekinetik.forumdayiz.biz e aittir. Kesinlikle kaynak belirtiniz.
Admin
Admin
Admin

https://parapsikoloji.benimforum.net

- Similar topics