parapsikoloji.forum777.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Levitasyon denemesi

Levitasyon denemesi Empty Levitasyon denemesi

Mesaj  Admin Salı Ağus. 05, 2008 6:36 pm

Aşağıda gördümüz resmi de sizlere olayı daha iyi anlatmam için buldum. Şimdi ilk önce yapmamaız gereken arkadaşlar: Yoğunlaşmak, bunu yapabilmemiz için de çok sessiz bir ortam yaratmak zorundayız o kadar sessiz olmalıki zihnimizi sadece kendi düşüncelerimiz doldurmalı. Benim tavsiyem bütün kinezi çalışmalarınızı gece yapın gece dediğiim 2 ve 3 arası çünkü bulabileceğimiz en sessiz zaman o saatlerde olur. Bunun öncesinde bir duş almak yada en azından yüzümüzü ve kollarımızı sıcak suyla yıkamak iyi gelicektir. Sıcak su arkadaşlar çünkü günün yorgunluğunu sıcak suyun altında çok rahat atabiliriz atıyoruzda zaten. Neyse konumuza dönelim bütün şartlar bizim elverişli olduğu an levitasyon için yoğunlaşma zamanına geldi sıra. Yoğunlaşma sırasında görsel imajlar bulmak herzaman daha etkili sonuç vericektir bunu unutmayalım. Şimdi bize yoğunlaşmamıza yardım edebilecek bir imaj bulalım. İmajımız uzayda olsun. Evet şu an uzayda olalım hayalgücümüzün gücüne kalmış belkide bir mekiğin içinde hatta üstümüzde astronot elbiseside olsun. Şimdi gözlerimizi kapattığımızda bunun resmini çizelim beynimize yavaş yavaş. Resmi çizdiysek geriye kalan o resimle oynamak sadece. Mekiğin içindeyiz ama henüz havalanamıyoruz yer çekimi yok ama olmuyor nedeni bizi tutan kemer onu yavaş yavaş açıyoruz arkadaşlar. Yavaş yavaş dedim çünkü uzayda bizim bir ağırlığımız yok dolayısıyla hareketlerimizde yavaş olucak resmimizde kemeri açarken bizde yavaş yavaş kollarımızı yana doğru açalımki resmimizle bir bağlantı kurmaya onu yaşamaya başlamak için. Kemeri çözdükten sonra henüz havalanmadık ama işte hep takıldığımız nokta burda bu noktadan sonra devamını hiç kurmadık bu güne kadar. Ortada gerçekliği ıspatlanmış bir olay var halbuki hep buraya kadar geldik olmadı hiçbir zaman herbirimiz denedik bu güne kadar olmadı olmadı olmadı. Ama olay kemeri çözdükten sonraki püf noktada halbuki. Evet biz yine buraya kadar geldik ama havalanmadık diye pes etmiyoruz şimdi devam sabırla devam ediyoruz. Bu kural ney diyenlere; her zaman bir hareketin gerçekleşmesi için bir enerjiye ihtiyaç duyulur. İşte bu enerjiyi biz yaratıcaz bu enerjinin düşünce gücü yada beynin yaydığı enerjiyle alakası yok. Gerçekten uzayda olsanız kemeri çözseniz bile havalanmayacaksınız çünkü. Ama yaptığınız minik bir hareket belkide bir ayak hareketi sizin koltuktan havalanmıza sebep olabilir. Yani harcadığınız kendinizi iterken kullandığınız enerji bu sadece. işte kemeri çözdükten sonra kendimi hafiften yukarı doğru itmememiz bize istediğimiz sonucu vericektir. Aşağıda resimde de anlatılan konu bu işte imajı hayata geçirdikten sonra binik bir yukarı doğru havalanma hareketi bir itiş gücü.

Bilinç altında yaşattığımız imajı onaylıyacak ve az da olsa levite gerçekleşecek. fakat bu kadarla değil hala yerde kalan ayak ile, dikkat ettiyseniz topuk havada işte o havada kalan topukla sanki sert bir cisime basıp kendimizi itiyormuş gibi yaparsak o zaman yerden ayrılma işlemi gözle görülür bir hal alacaktır. Tabi bu sizin hayal gücünüze bağlı artık arkadaşlar. İmajın gücüne bağlı. Ama bu yöntemle bilinçaltını kandırmak çok kolay. Tabiiiii bu yazıyı okuyan arkadaşlar eğer bu ilk deneme olucaksa bence boşuna uğraşıp ümidinizi yitirmeyin bu yazılanları direk kendiniz üstünde değilde elinize, avuç içinize koyduğunuz cisim üzerinde deneyin. Sonuç almaya başladığınızı göreceksiniz. Hiç olmaz sa bile doğru yolda olduğunuzu anlayacaksınız. Çünkü benim denemelerimde elimdeki cisim deli gibi titriyor ve hemen hemen havalandırma durumundayım. Dediğim gibi imajın gücü önemli. İlk denemede hiç bir zaman olmaz sadece kendine yol bulmayı denersin. Yolu bulduğunda ise sonucu görmeye başlarsın zaten. Bu arada hiçbir yerden alıntı değildir tamaiyle benim yazımdır. Zaten hiçbir konun altına alıntı yazmadım dikkatinizi de çekmiştir belkide ama çünkü 1 konuda 7 farklı kaynak geldi karşıma benim bildiğim kaynak birdir ve sadece 1 kişiye ayittir. Ama herkez kendini kaynak göstemiş ama ben kendimde dahil hiç kimseyi göstermedim yanlışım varsa afffola ama kaynak önemli değil konun tutarlılığı işe yararlılığı önemli. Yazanlar kendi yazılarını tanır zaten.
Levitasyon denemesi Blainelevitation
Admin
Admin
Admin

https://parapsikoloji.benimforum.net

- Similar topics