Manyetik enerjinizi arttırıcı pratikler.

Aşağa gitmek

Manyetik enerjinizi arttırıcı pratikler.

Mesaj  Admin Bir C.tesi Tem. 26, 2008 3:27 pm

1
Bir sandalyenin üzerine büyükçe birkaç yastık koyun ve karşınızda sanki bir insan oturuyormuş gibi, dikey pas çalışmalarını tüm ayrıntılarıyla uygulayın. Özellikle nefes alarak manyetik enerjileri göğüs bölgenize toplama ve nefes verirken topladığınız bu enerjileri elleriniz vasıtasıyla yastığa aktarma çalışmalarına ağırlık verin... Nefesinizi burnunuzdan ağır ağır alın bir süre tutun ve nefesinizi verirken tüm manyetik enerjilerinizin önce omuzlarınızdan sonra kollarınızdan geçerek ellerinizden yayıldığını kuvvetle imajine edin... Bu alıştırmayı[ ne kadar çok yaparsanız o kadar deneyim sahibi olursunuz.

2
Çeşitli maddeler üzerinde el uygulaması çalışması yapınız. Ellerinizden yayılan sıcaklığı hissedin ve onu çoğaltmaya çalışın. Manyetik enerjileriniz arttıkça elleriniz alev alev yanmaya başlayacaktır.

İlk denemelerinizi yine yastık üzerinde yapabilirsiniz...! Daha sonra bitkiler üzerinde de çalışabilirsiniz... Yeterli deneyim sağladıktan sonra, başı ağrıyan arkadaşlarınız üzerinde denemelere başlayabilirsiniz.

3
Sizinle deney yapmayı kabul eden bir kişiyi ayakta tutun. Sırtı size dönük durumda olsun... Topuklarını birleştirsin ve haraketsiz olarak beklemeye başlasın... Ellerinizi l - 2 cm mesafeden omuzlarının hizasında tutun. Elleriniz omuzlarına değmesin...

Gözlerinizle tam ensesine bakın... Konsantre olun... Size' doğru kaykılmasını isteyin... Bunu yoğun olarak arzu edin ve ensesine bakarken bunu aynı zamanda telkin edin... Az sonra hızla size doğru kaykılacağından emin olun... Bunu yapabilmek için ellerinizi omuzlarından yavaş yavaş kendinize doğru geri çekin. Ellerinizi geri çekerken manyetik alanınıza kapılarak arkaya doğru yıkılmaya başlayacaktır...

4
Manyetik enerjinizi arttırıcı patikleri yaparken aynı zamanda dikkat etmeniz gereken bir takım noktalar da bulunmaktadır. Eğer bu alanda bir başarı elde etmek istiyorsanız aşağıdaki maddelere uymakta özen gösteriniz.

a) Enerjinizi tasarruflu kullanınız... Bu, günlük yaşamınızda yorulmayın, fiziki olarak ağır işler yapmayınız anlamında değildir. En yorucu işlerde bile çalışsanız, bunun size bir zararı yoktur. İstirahat ederek fiziksel olarak dinlenebilirsiniz. Ancak enerjilerinizi kontrolü harcayın dememizin sebebi başkadır. Burada kastedilen kıskançlık, hasetlik, vesvese, gibi negatif duygu ve düşüncelerle psişik enerjilerinizi boşu boşuna harcamamaktır. Çünkü bunlar dinlenerek asla yerine getirilemezler.
b) Sinirlerinize hakim olunuz. Asabi ve öfkeli taraflarınız manyetik enerjilerinizi boşu boşuna sizden alıp götürür.
c) Konsantrasyon çalışmaları yapınız.
d) Her gün mutlaka 20 dakika gevşeme egzersizlerinizi muntazam olarak uygulayanız.
e) Kendinize güveniniz ve kendinizi seviniz...
Bunlara dikkat ettiğiniz müddetçe, yukarıda aktarılan pratikler hem size deneyim kazandıracak, hem de bunları denerken, manyetik enerjilerinizi nasıl kontrol edeceğinizi, daha sonra da bu enerjilerinizi nasıl karşınızdaki bir kişiye aktaracağınızı göreceksiniz...
avatar
Admin
Admin

Mesaj Sayısı : 160
Kayıt tarihi : 22/07/08

Kullanıcı profilini gör http://parapsikoloji.benimforum.net

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Sayfa başına dön


 
Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz